DEA142450BT-3024A1
DEA142450BT-3024A1
Part NumberDEA142450BT-3024A1
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case5-SMD, No Lead
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
DEA142450BT-3024A1 - Product Attributes
Categories Filters / RF Filters
Datasheet
Standard Package4000
ManufacturerTDK Corporation
SeriesDEA
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Frequency2.45GHz
Bandwidth100MHz
Filter TypeBand Pass
Ripple-
Insertion Loss1.1dB
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case5-SMD, No Lead
Size / Dimension0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Height (Max)0.024" (0.60mm)