DEA202450BT-1261A2
DEA202450BT-1261A2
Part NumberDEA202450BT-1261A2
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
DEA202450BT-1261A2 - Product Attributes
Categories Filters / RF Filters
Datasheet
Standard Package1
ManufacturerTDK Corporation
SeriesDEA
PackagingCut Tape (CT)
Part StatusActive
Frequency2.45GHz Center
Filter TypeBand Pass
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max)0.026" (0.65mm)