DEA252450BT-2024D4
DEA252450BT-2024D4
Part NumberDEA252450BT-2024D4
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
DEA252450BT-2024D4 - Product Attributes
Categories Filters / RF Filters
Datasheet
Standard Package2000
ManufacturerTDK Corporation
SeriesDEA
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Frequency2.45GHz Center
Filter TypeBand Pass
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height (Max)0.039" (1.00mm)