GA1210Y332JXLAR31G
GA1210Y332JXLAR31G
Part NumberGA1210Y332JXLAR31G
Detailed Description
GA1210Y332JXLAR31G - Product Attributes
Categories Capacitors / Ceramic Capacitors
Datasheet
Standard Package10000
Part StatusActive
Capacitance3300pF
Tolerance±5%
Voltage - Rated630V
Temperature CoefficientX7R
Operating Temperature-55°C ~ 150°C
Package / Case1210 (3225 Metric)
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.076" (1.94mm)