0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
1812AA471JAT1A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
1812 (4532 Metric) |
500 |
 Add to Cart |
1 |
1210YC475KAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1000 |
C3225C0G2J682J200AA TDK Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6800pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
1000 |
1812HA470JAT1A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |