0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5.1pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08051A6R0CAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08051A8R0CAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
08055C473MAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051A3R0CAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A4R0CAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A9R1CAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 9.1pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C3216CH2J101J060AA TDK Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 630V Ceramic Capacitor CH 1206 (3216 Metric) |
0805YC474MAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
250R15W224KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
A681K15X7RH5TAA Vishay BC Components |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial |
Axial |
Axial |
0402ZG224ZAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) |
C1608C0G2A182J080AA TDK Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C821KAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 820pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C391KAT2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 390pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055F103K4T2A AVX Corporation |
0630CDMC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) |