0630CDMCC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 145 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
C3216C0G2J182J115AA
TDK Corporation
0630CDMCC/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) 1206 (3216 Metric) 1 Add to Cart