0630CDMCC/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
500 |
 Add to Cart |
JMJ325KB7476KMHT Taiyo Yuden |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C4532JB1E226M250KA TDK Corporation |
0630CDMCC/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor JB 1812 (4532 Metric) |
500 |
1 |
1825CC154KAT1A AVX Corporation |
0630CDMCC/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.15µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
1825WC562KAT1A AVX Corporation |
0630CDMCC/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5600pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
1825AC473KAT1A AVX Corporation |
0630CDMCC/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
0612YC105KAT2A AVX Corporation |
0630CDMCC/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) |