252010CDMC/img/lang/1.jpg, 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A220GAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 22pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06035A391JAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 390pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06032C471KAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C2012C0G1H152J060AA TDK Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A150JAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G2A102J060AA TDK Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035G103ZAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 10000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
06031A300J4T2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 30pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A270JAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A820JAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06031A330JAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C273KAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 0.027µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055C272KAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 2700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06032C681KAT2A AVX Corporation |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 680pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
252010CDMC/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |