252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C3216C0G2J122J085AA TDK Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1200pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C1608X7S2A104M080AE TDK Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0805YC104JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
251R14S5R1CV4T Johanson Technology Inc. |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5.1pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S7R5CV4T Johanson Technology Inc. |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 7.5pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08051C163JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.016µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C563JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.056µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
1206DC104KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
04025A201JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08051C224KAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
UMK316BJ105KD-T Taiyo Yuden |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
UMK316BJ105KD-T Taiyo Yuden |
LMK316B7225KL-T Taiyo Yuden |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
LMK316B7225KL-T Taiyo Yuden |
06035C823JAT2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.082µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
12065C224K4T2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
06035A471J4T2A AVX Corporation |
252010CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |