252012CDMC/img/lang/1.jpg, 22pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
12065A330JAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
1206AC101KAT1A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
4000 |
08052A100JAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
500R07S1R8AV4T Johanson Technology Inc. |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 1.8pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08053G334ZAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 0.33µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
04025U120FAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 12pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06031A271JAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 270pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C2012X7R1C475M125AB TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
JMK316B7106KL-T Taiyo Yuden |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK316B7106KL-T Taiyo Yuden |
JMK316B7106ML-T Taiyo Yuden |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK316B7106ML-T Taiyo Yuden |
12063C105MAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
06031U560FAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 56pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08052C223KAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031U910FAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 91pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031U680FAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 68pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |