252012CDMC/img/lang/1.jpg, 560pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0805AC102KAT1A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C2012JB1C226M085AC TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
4000 |
C1608JB1E685M080AC TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 6.8µF ±20% 25V Ceramic Capacitor JB 0603 (1608 Metric) |
C2012JB1V106M085AC TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 35V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
08053C474KAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012X7S2A474M125AE TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) |
0805AA470KAT1A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 47pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C3216JB1E106M085AC TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor JB 1206 (3216 Metric) |
C3216JB1E106K085AC TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor JB 1206 (3216 Metric) |
C2012X5R1H225M085AB TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C2012JB1H225K085AB TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
12102C103KAT2A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C2012X5R1H225M125AB TDK Corporation |
1210SC562KAT1A AVX Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 5600pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C3216C0G1H473J115AA TDK Corporation |
252012CDMC/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |