252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C2012C0G2W471J060AA TDK Corporation |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
JMK107BBJ226MA-T Taiyo Yuden |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
JMK107BBJ226MA-T Taiyo Yuden |
12065F104K4T2A AVX Corporation |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) |
C2012X7T2E104M125AA TDK Corporation |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric) |
12062C473K4T2A AVX Corporation |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C2012X8R1E334K125AA TDK Corporation |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) |
A220J15C0GH5TAA Vishay BC Components |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
Axial |
Axial |
A330J15C0GH5TAA Vishay BC Components |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
A270J15C0GH5TAA Vishay BC Components |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
JMK212ABJ226MD-T Taiyo Yuden |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212ABJ226MD-T Taiyo Yuden |
JMK107BB7475KA-T Taiyo Yuden |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
JMK107BB7475KA-T Taiyo Yuden |
JMK107BB7475MA-T Taiyo Yuden |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
JMK107BB7475MA-T Taiyo Yuden |
JMK105BJ225MVHF Taiyo Yuden |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
JMK105BJ225MVHF Taiyo Yuden |
EMK107BBJ225MK-T Taiyo Yuden |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
EMK107BBJ225MK-T Taiyo Yuden |
C1608X7S2A104K080AE TDK Corporation |
252012CDMCD/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |