CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A331JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06035A680JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 68pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035A390JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 39pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055C103MAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
UMK107B7104KA-T Taiyo Yuden |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
UMK107B7104KA-T Taiyo Yuden |
EMK105ABJ474KV-F Taiyo Yuden |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
EMK105ABJ474KV-F Taiyo Yuden |
250R05L100JV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
C1608X5R1H104K080AA TDK Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
AMK063ABJ105KP-F Taiyo Yuden |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 4V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
AMK063ABJ105KP-F Taiyo Yuden |
0603YC563KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.056µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A150JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C104MAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
500R15W472KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06035C153KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |