CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1608C0G2A331J080AA TDK Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C1005X7R1H473K050BE TDK Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
08055C104JAT4A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805B104J500CT Walsin Technology Corporation |
4000 |
500R07S0R4AV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.4pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S1R3BV4T Johanson Technology Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 1.3pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R14N100JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
500R14N150JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
UP050F103Z-A-BZ Taiyo Yuden |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 10000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor F Axial |
Axial |
UP050F103Z-A-BZ Taiyo Yuden |
Axial |
500R15N101JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051C223KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051C472KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C102JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06033C224KAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C683JAT2A AVX Corporation |
CDCH10D48/img/lang/1.jpg, 0.068µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |