CDRH104R/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 122 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
C3216X7R2A104M160AA
TDK Corporation
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) 1206 (3216 Metric) 1 Add to Cart