CDRH104R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
1808 (4520 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1808GC102KAT1A AVX Corporation |
1808 (4520 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
1808HC102KAT1A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
2000 |
1 |
12067C103KAT2A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C3216X7T2W104K160AE TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 1206 (3216 Metric) |
1812HC102MAT1A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
1206J1000104KXT Knowles Syfer |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |