CDRH104R/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor JB 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
12105C225KAT2A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1000 |
 Add to Cart |
1 |
202R18N220KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
3000 |
202R18N221JV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 220pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
500 |
0603BB105K160YT Knowles Novacap |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C3216JB1A686M160AC TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 68µF ±20% 10V Ceramic Capacitor JB 1206 (3216 Metric) |
C3216X5R1A686M160AC TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 68µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
1825CC154KAT2A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 0.15µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
500 |
C3225X7S1H106M250AE TDK Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
1825PC105KAT1A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
ES2211N101K502NTM Knowles Novacap |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric) |
750 |
0603BB104K500NGT Knowles Novacap |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
JMK325B7476KMHTR Taiyo Yuden |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 47µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
JMK325B7476KMHTR Taiyo Yuden |
12103D106MAT2A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
18123D106KAT2A AVX Corporation |
CDRH104R/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric) |