CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
1825 (4564 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
1825AC104KAT1A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) |
1825 (4564 Metric) |
500 |
 Add to Cart |
1 |
102R29W103KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
2000 |
C3225X7S2A475K200AE TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
1000 |
C3225X5R0J686M200AC TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 68µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
C5750X5R1H106K230KA TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 2220 (5750 Metric) |
500 |
C4532X7T2E105M250KE TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 1µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7T 1812 (4532 Metric) |
PMK316BBJ227ML-T Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 220µF ±20% 2.5V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
PMK316BBJ227ML-T Taiyo Yuden |
C3225X8R1C106K250AB TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) |
C5750X5R1C476M230KA TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 2220 (5750 Metric) |
JMK325ABJ157MM-T Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 150µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
JMK325ABJ157MM-T Taiyo Yuden |
C4532C0G2J103J160KA TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 10000pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
1210YC106KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
18121C225KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
22255C105KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) |
C4532C0G2E473J320KA TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |