CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0603N560F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
C1005NP01H221J050BA TDK Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0603ZG105ZAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08051C103KAT4A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031C122KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025A1R8BAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
LMK107BJ105KAHT Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
LMK107BJ105KAHT Taiyo Yuden |
500R15N270KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
UMK105BJ104KVHF Taiyo Yuden |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
UMK105BJ104KVHF Taiyo Yuden |
250R05L120JV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
250R05L150JV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
04025A181JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06035C822KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A8R2JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8.2pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C182KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D48/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |