CDRH10D68/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 88 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
JMK107ABJ106KA-T
Taiyo Yuden
CDRH10D68/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 1 Add to Cart