CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
TMK063CG221JTHF Taiyo Yuden |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
0201 (0603 Metric) |
 Add to Cart |
TMK063CG221JTHF Taiyo Yuden |
1 |
04025A360JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 36pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06033C103JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603B104K250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603B104K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603N102F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
EMK107B7474KA-T Taiyo Yuden |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
EMK107B7474KA-T Taiyo Yuden |
LMK107B7105KAHT Taiyo Yuden |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
LMK107B7105KAHT Taiyo Yuden |
04023C472KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04023A220JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06035C222KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A101JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A620JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 62pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06033C223KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603YC273KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.027µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |