CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08051C223KAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
06035C102JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1608C0G2E151J080AA TDK Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1608X7S0J225K080AB TDK Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
C2012C0G2A152J060AA TDK Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04025U140GAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 14pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08051A101JAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
500R07S0R7BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S0R9BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.9pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08055C823KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C1005X7R1H103K050BE TDK Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1005X7S2A472K050BB TDK Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric) |
06031A101KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A100KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A470KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |