CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 30pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031C821KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 820pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06035A100J4T2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08055A101KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04023C682KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 6800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
06035A3R3CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 3.3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06033C101KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A220J4T2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 22pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055C100KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06035A4R7CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 4.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A8R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031C152KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C472KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C221KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C391KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 390pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A2R7CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |