CDRH10D68R/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 43 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
C1608JB1E106M080AC
TDK Corporation
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor JB 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 4000 Add to Cart