CDRH10D68R/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 55 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
C3225JB1H106K250AB
TDK Corporation
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor JB 1210 (3225 Metric) 1210 (3225 Metric) 1 Add to Cart