CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
04025A390JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 39pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025C681KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK105B7102KVHF Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK105B7102KVHF Taiyo Yuden |
04025C102MAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402ZC103MAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04026A100KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG180JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG180JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG120JV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG120JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG8R2DV-F Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 8.2pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG8R2DV-F Taiyo Yuden |
0603B333K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
04025A5R6DAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 5.6pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402X104K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
0402YG104ZAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) |
0402N100J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402N102J250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |