CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0402YC102JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
02013A220GAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 22pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
0402B224K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402N681J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402B224K100CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
06035A150JAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
500R07N330JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06031A120JAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 12pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A180JAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
UMK105CG101JVHF Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG101JVHF Taiyo Yuden |
0603YG104ZAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
4000 |
04023C473KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
02013D102KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
02016D473KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
UMK105CH361JVHF Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 360pF ±5% 50V Ceramic Capacitor CH 0402 (1005 Metric) |