CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
500R15N150JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08055A102JAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055C103JAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
500R14N331JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035A100CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 10pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0805B474K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603YC105KAT4A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
500R07S4R7CV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 4.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08055E104MAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G1H222J060AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608C0G2A101J080AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06033A102JAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A221J4T2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608C0G2A221J080AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A2R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/img/lang/1.jpg, 2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |