CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
GMK325BJ475MN-T Taiyo Yuden |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0805ZD106KAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
3000 |
1 |
JMK316BJ476ML-T Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
JMK316BJ476ML-T Taiyo Yuden |
08055A102FAT2A AVX Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C3225X7R2J473K200AA TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C2012X5R1A226K125AB TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C2012X5R1V106M085AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
C2012JB1V106K085AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
251R15S4R7BV4E Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
251R14S101GV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S680GV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
1206B102K202NT Knowles Novacap |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C2012X7S2A474K125AE TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) |
C3216X5R1E106K085AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
C3216X5R1E106M085AC TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |