CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
S102M59Z5UU83L0R Vishay BC Components |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc |
Radial, Disc |
250 |
 Add to Cart |
1812J0500474MXTE03 Knowles Syfer |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
1812 (4532 Metric) |
500 |
1 |
JMK325ABJ337MM-P Taiyo Yuden |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 330µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
1000 |
JMK325ABJ337MM-P Taiyo Yuden |
2225WC223KAT1A AVX Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) |
500 |
2225SC683KAT1A AVX Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.068µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) |
1206BB106K250NGX072T Knowles Novacap |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
2000 |
C5750X7T2W105K250KE TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 2220 (5750 Metric) |
C5750X7T2E225K250KE TDK Corporation |
CDRH10D68R/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7T 2220 (5750 Metric) |