CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
0201 (0603 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0402B104K250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025A8R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
TMK063CG102JT-F Taiyo Yuden |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG102JT-F Taiyo Yuden |
TMK063CG331JT-F Taiyo Yuden |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 330pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG331JT-F Taiyo Yuden |
TMK063CG361JT-F Taiyo Yuden |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 360pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG361JT-F Taiyo Yuden |
TMK063CG751JT-F Taiyo Yuden |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 750pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG751JT-F Taiyo Yuden |
TMK063CG821JT-F Taiyo Yuden |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 820pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
TMK063CG821JT-F Taiyo Yuden |
C1608X7R2A102K080AA TDK Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
04023C102KAT2A AVX Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025C271JAT2A AVX Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK063CG120JT-F Taiyo Yuden |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
UMK063CG120JT-F Taiyo Yuden |
06035A6R8DAT2A AVX Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
04025C221JAT2A AVX Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
06033A330JAT2A AVX Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0402N101J101CT Walsin Technology Corporation |
CDRH12D58/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |