CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 6800pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
1812 (4532 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
102S41W103KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
C3216X7R1V106M160AE TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
2000 |
JMK325B7476KMHPR Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 47µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
JMK325B7476KMHPR Taiyo Yuden |
GMJ316BB7106KLHT Taiyo Yuden |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMJ316BB7106KLHT Taiyo Yuden |
18121C105KAT2A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
C3225X7S1H106M250AB TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
C3225X7S1H106K250AB TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
2225PC125MAT1A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 1.2µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) |
1812SC103KAT1A AVX Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
202R29W222KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 2200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
C3225X6S0J107M250AC TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric) |
C5750X7R2J224K230KA TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
500 |
C3225X7R2A225K230AE TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
C4532X7T2J224K200KC TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7T 1812 (4532 Metric) |
C4532X5R1E226M250KA TDK Corporation |
CDRH12D78/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric) |