CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
C2012X7R1E475K125AB TDK Corporation |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C2012X5R1H225K125AB TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
2000 |
1 |
C2012X7R1V335K125AC TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 3.3µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0603ZC224JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
501R18W223KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMK316AB7106KL-TR Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C3216C0G1H104J160AA TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
C3216X5R1E106K160AB TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
C3216X7R1E106M160AB TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12063D226MAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
C2012X5R1E106K085AC TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
06035A102FAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 1000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C2012JB1E106K085AC TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 25V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
EMK316BJ226ML-T Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
EMK316BJ226ML-T Taiyo Yuden |
12101C474KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |