CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric) |
1812 (4532 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
1210ZD226KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
500 |
 Add to Cart |
1 |
HMK325C7475KN-TE Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
2000 |
HMK325C7475KN-TE Taiyo Yuden |
C3225X8R1E335K250AA TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 3.3µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) |
1000 |
C3225C0G1H104J250AA TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) |
12065A472FAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 4700pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
12106D107MAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
C4532X7R1E226M250KC TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
500 |
JMK325AC7107MM-P Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric) |
JMK325AC7107MM-P Taiyo Yuden |
C3225JB0J107M250AC TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor JB 1210 (3225 Metric) |
LMK325ABJ107MM-P Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 100µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
LMK325ABJ107MM-P Taiyo Yuden |
JMK325B7476MM-TR Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
JMK325B7476MM-TR Taiyo Yuden |
C4532X7T2E105M250KA TDK Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 1µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7T 1812 (4532 Metric) |
1812HC392KAT1A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 3900pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
1210YD106MAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
LMK325B7476MM-TR Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |