CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
UMK105B7222KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
UMK105B7222KV-F Taiyo Yuden |
1 |
TMK105B7472KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
TMK105B7472KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0603B471K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
EMK105B7223KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
EMK105B7223KV-F Taiyo Yuden |
0402YG104ZAT4A AVX Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) |
0402N331J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402N471J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402B473K250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 470pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402B472K500CT Walsin Technology Corporation |
0402B682K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
LMK105B7223KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
LMK105B7223KV-F Taiyo Yuden |
TMK063B7103KP-F Taiyo Yuden |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
TMK063B7103KP-F Taiyo Yuden |
0402X104K250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH2D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |