CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A151KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 150pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
0603YD334KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C2012C0G2W101J060AA TDK Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7475MG-T Taiyo Yuden |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7475MG-T Taiyo Yuden |
01016D104KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric) |
06035A102GAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A200JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603YC105MAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A510JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 51pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
GMK212BJ224KGHT Taiyo Yuden |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
GMK212BJ224KGHT Taiyo Yuden |
JMK212BJ475KG-T Taiyo Yuden |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ475KG-T Taiyo Yuden |
GMK212BJ474KG-T Taiyo Yuden |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
GMK212BJ474KG-T Taiyo Yuden |
250R05L470GV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
02013A100JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
02013A330JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |