CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 0.47µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
LMK316BJ475KD-T Taiyo Yuden |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
LMK316BJ475KD-T Taiyo Yuden |
1 |
12065C502JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 5000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
4000 |
C1608X7S1A475M080AC TDK Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
08053C154JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 0.15µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051A821JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 820pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
12062C103K4T2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
LMK212B7475KGHT Taiyo Yuden |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7475KGHT Taiyo Yuden |
06035A180FAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
GMK316B7105KLHT Taiyo Yuden |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMK316B7105KLHT Taiyo Yuden |
04025A1R0KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 1pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C2012X7R1A475K125AC TDK Corporation |
C2012X8R1H104K125AE TDK Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) |
06031C102JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C332JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 3300pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C152JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18/img/lang/1.jpg, 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |