CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A330JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06035A120JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035A470KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A7R5CAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 7.5pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
TMK107B7223KA-T Taiyo Yuden |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
TMK107B7223KA-T Taiyo Yuden |
06035A150JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C332KAT4A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A180JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
LMK107BJ105KA-T Taiyo Yuden |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
LMK107BJ105KA-T Taiyo Yuden |
LMK107B7105MA-T Taiyo Yuden |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
LMK107B7105MA-T Taiyo Yuden |
04025A471JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06035C103JAT4A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025A3R3BAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06035A750JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 75pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
500R07N150JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH2D18B/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |