CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
A473K15X7RF5TAA Vishay BC Components |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
Axial |
7000 |
 Add to Cart |
Axial |
1 |
A102K15X7RF5TAA Vishay BC Components |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial |
7000 |
12065C102KAT4A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
HMK105B7472KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
HMK105B7472KV-F Taiyo Yuden |
12061C473KAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
101R15W103KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0201YA470JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
02013A150JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
02013A180JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
02013A220JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
02013A270JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
JMK105BJ225KV-F Taiyo Yuden |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
JMK105BJ225KV-F Taiyo Yuden |
EMK212B7474KD-T Taiyo Yuden |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
EMK212B7474KD-T Taiyo Yuden |
06033C102JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C512JAT2A AVX Corporation |
CDRH2D18B/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |