CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 270pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0603YC102KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08051A101GAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 100pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
06035A2R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 2.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A5R6CAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 5.6pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A220KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0603ZC103KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025C562KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 5600pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
06035C681KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 680pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A820JAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 82pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A1R8CAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 1.8pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06033C222KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031C271KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 270pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C202KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 2000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C361KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 360pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C270JAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/img/lang/1.jpg, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |