CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1005JB0J475K050BC TDK Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor JB 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025U300FAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 30pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R14N102JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06031U390FAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 39pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1005X5R1C155K050BC TDK Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
04026D475KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
08051A470FAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0603ZC184KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.18µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A2R2JAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
12061A561JAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
GMK316B7225KLHT Taiyo Yuden |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMK316B7225KLHT Taiyo Yuden |
08055A182JAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06032U180GAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U100GAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603YC224KAT2A AVX Corporation |
CDRH30D18/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |