CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
1812 (4532 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
12105G106ZAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1000 |
 Add to Cart |
1 |
ES2211N471K502NTM Knowles Novacap |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 2211 (5728 Metric) |
750 |
C4532X5R1A107M280KC TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric) |
500 |
C4532C0G2J822J160KA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8200pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
1000 |
C5750X7R1H106M230KB TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
500 |
1825AA332JAT1A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) |
C5750X7S2A685K200KB TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 2220 (5750 Metric) |
C5750X7R1E226M250KA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
12103C226KAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
2220GC273KAT1A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.027µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
C4532X5R0J107M280KA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric) |
22201C106MAT2A AVX Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
C3225X8R1C106K250AE TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric) |
C5750X7R2A335K230KA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) |
C4532C0G2J153J250KA TDK Corporation |
CDRH38D16R/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.015µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |