CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035C102KAT4A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025A3R0BAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 3pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A1R2BAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 1.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG331JV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG331JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG221JV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG221JV-F Taiyo Yuden |
UMK105CG121JV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 120pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK105CG121JV-F Taiyo Yuden |
EMK105B7473KVHF Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
EMK105B7473KVHF Taiyo Yuden |
LMK105B7104KVHF Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
LMK105B7104KVHF Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A5R6BAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 5.6pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0201ZC103JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 10000pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
0603N221G500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 220pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0201X104K160CT Walsin Technology Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
0603B273K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 0.027µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
JMK063BJ104KP-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |