CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
500R07S4R3BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.3pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
04025A0R5BAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.5pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025U100GAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
12061C123KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
4000 |
LMK105B7474KV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
LMK105B7474KV-F Taiyo Yuden |
04023A101JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A200JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A5R6CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 5.6pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025C272KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402YC332KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402YC470KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A1R8CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.8pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A6R8BAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
JMK107B7225KAHTR Taiyo Yuden |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
JMK107B7225KAHTR Taiyo Yuden |
251R14S2R0BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH3D16/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |