CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1608X7S1C155K080AC TDK Corporation |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
501R15N101JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
C1608X7R1A225M080AE TDK Corporation |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
12065C222KAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08055C223JAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
HMK105B7102KV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
HMK105B7102KV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
HMK105CG470JV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
HMK105CG470JV-F Taiyo Yuden |
HMK105B7102MV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
HMK105B7102MV-F Taiyo Yuden |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
GMK212BJ105KGHT Taiyo Yuden |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
GMK212BJ105KGHT Taiyo Yuden |
08051A1R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A6R8CAT2A AVX Corporation |
CDRH3D16/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |