CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
04023C101KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
EMK107BJ224KAHT Taiyo Yuden |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
EMK107BJ224KAHT Taiyo Yuden |
0603YC222KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0805F104Z250CT Walsin Technology Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
0603N180F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N330F500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603N621J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 620pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
04025C152JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A221JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
06035A560JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A270JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C152KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A820JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C103MAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A3R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |