CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.033µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0603YC223KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06033C273KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.027µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08051C102KAT4A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06035C104K4T2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
04025A560JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 56pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A180JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A680JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 68pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025A120JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025C332KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
04025A121JAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 120pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R15N470JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04025A1R0CAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R15N180JV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04025C181KAT2A AVX Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 180pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1005X7R1H102K050BE TDK Corporation |
CDRH40D18/img/lang/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |