CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
500R14W222KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
TMK212B7473KD-T Taiyo Yuden |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
4000 |
TMK212B7473KD-T Taiyo Yuden |
08051C471KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08051A470KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055C223KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C1608X8R1H103K080AA TDK Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) |
08055C153KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06033G224ZAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
08055C472KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C222KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C221KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C822KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C182KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G1H182J060AA TDK Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04025U1R8BAT2A AVX Corporation |
CDRH4D15/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |