CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.068µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08051C221KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 220pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08051C331KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
4000 |
08051C332KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 3300pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G2A222J085AA TDK Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06031A2R7CAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2.7pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608C0G2A122J080AA TDK Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C2012NP02A102J060AA TDK Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A2R7BAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608X7R1H102K080AE TDK Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C1608X7R1H102M080AE TDK Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603YC104JAT4A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
C2012C0G1H222J085AA TDK Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A100KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 10pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A330KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 33pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A101KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |